Важливо UA

«Корумпований чиновник зївся на іншого корумпованого чиновника бо нема грошей на зарплати та пенсії» — змиріться, це цкраїнсбка влада

Мінімальна зарплата в 15 тис. грн, а мінімальна пенсія в 8 тис. грн стануть реальністю, якщо повернути в Україну вкрадені колишніми власниками ПриватБанку 150 млрд гривень.

У зв’язку з цим лідер Радикальної партії Олег Ляшко висунув вимогу розслідувати крадіжку в фінустанові якомога швидше і повернути кошти українцям. Таку заяву він зробив під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє прес-служба

“Ви нам розповідаєте про те, що немає коштів на підвищення зарплат і пенсій. Якщо ви повернете вкрадені Коломойським і Боголюбовим 150 млрд грн – будуть кошти для того, щоб встановити мінімальну зарплату для українців в 15 тис. грн на місяць, мінімальну пенсію – 8 тис. гривень. Я не знаю жодної іншої країни, де б дозволяли так безкарно грабувати людей. Ми вимагаємо від влади і уряду зробити все, щоб повернути вкрадені гроші!” – звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана лідер РПЛ.

Політик обурений тим, що розслідування крадіжки коштів ПриватБанку проводять іноземці, а українські правоохоронні органи – ні.

“Чому ми чуємо про розслідування афер колишніх власників ПриватБанку Коломойського і Боголюбова в Лондоні, але не чуємо ні про які розслідування в Україні? Що робить українська влада для того, щоб повернути вкрадені 150 млрд грн українцям?” – запитав Ляшко у голови уряду.

Гройсман подякував лідеру РПЛ за те, що він тримає питання повернення вкрадених у ПриватБанку коштів на контролі, і пообіцяв зробити все, щоб їх повернути.

Як повідомляв “Обозреватель”, раніше народний депутат від БПП, заступник голови комітету Верховної Ради з питань бюджету Сергій Мельник заявив, що збільшити мінімальну заробітну плату до 4100 грнможна буде починаючи з квітня-травня 2018 року.

Джерело

Добавить комментарий

НЕДАВНИЕ

«Типичный представитель детей постсоветской элиты. Главное, не спрашивайте чей Крым»: Михаил Порошенко стал объектом насмешек из-за незнания украинского Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/321418-gubastenjkij_russkojazychnyj_maljchik_mihail_poroshenko_stal_objektom_nasmeshek_iz-za_neznanija_ukra