Важливо UA

«Місце, де жінки мають менше прав ніж тварини»: у Непалі жінка з двома дітьми не пережили холодної ночі із-за варварських традицій

Місцеві вважають, що жінка під час щомісячних менструацій нечиста і небезпечна.

35-річна жителька Непалу та двоє її маленьких синів померли через варварську традицію «чаупаді» за якою, жінку під час менструації виганяють з дому за територію поселення. Про це повідомляє видання Sky News.

За словами адміністратора округу Баджура Чераджа Барала, жінка з дітьми померли, бо вдихнули дим від невеликого вогню, який вони розвели, щоб зігрітися. Чиновник зазначив, що в хатинці ледве було достатньо місця для трьох людей, і частина одягу, який вони носили, теж були спалені.

Це сталося в холодному гірському регіоні за 400 км на північний захід від столиці Катманду. Тіла загиблих знайшли члени родини 9 січня.

Наразі ведеться розслідування, родині загиблих можуть висунути звинувачення через заборонену практику вигнання. Покарання за це може бути: ув’язнення до трьох місяців або штраф в розмірі 3000 непальських рупій (1200 грн).

Тіла матері та її дітей доставили в лікарню для проведення посмертного обстеження.

Зазначається, що індуїстську традицію заборонили ще 2005 року, але місцеві продовжують кожен місяць виганяти дівчат у халупи з глини.

Згідно з непальською індуїстською традицією жінки під час менструації або породілля вважаються «нечистими». Місцеві вважають, що вони приносять невдачу, тому часто жінок виганяють з дому. Їм забороняють торкатися до чоловіків, корів, їжі, зерна та річок. Не можна ходити у школу, користуватись туалетом та готувати їжу.

У ізоляції жінки стикаються з холодом, атаками диких тварин та змій, антисанітарією та з насильством з боку чоловіків, які користуються можливістю заскочити дівчат на самоті у лісі.

Джерело

Добавить комментарий

НЕДАВНИЕ