Важливо UA

«Нам потрібна потужна європейська армія щоб захиститися від Росії»: Макрон сказав те, пр що Європа давно знає але не заявляла так прямо

Президент Франції Еммануель Макрон сьогодні озвучив те, що давно стало зрозуміло всій Європі, тільки про це раніше ніхто з європейських лідерів відкрито не говорив.

Після того, як американці обрали своїм президентом Дональда Трампа і вирішили зосередитися на своїх проблемах великої країни, ситуація в Європі кардинально змінилася.

Європа виявилася абсолютно неготовою протистояти новим викликам без допомоги Вашингтона. Про це інформує replyua.net, з посиланням на блогера Андрія Алексіна.

Він розповідає, що Макрон сьогодні в інтерв’ю одному з видань заявив, що Штати більше не захищатимуть Францію, а Росія зібрала величезну армію і практично ломиться в наші двері. Нам потрібна потужна європейська армія. За словами президента Франції, після відходу Меркель нова фашистська коаліція практично буде готова – тепер не проти Росії, а з Росією: так логічніше.

За словами Андрія Алексіна, потрібно визнати, що Великобританія і Франція за нас. Решта Європи – здебільшого проти. У Литві на центральній площі можуть знімати зухвалу табличку зі словами Буша – «Сполучені Штати навічно забезпечать захист Литви».

Добавить комментарий

НЕДАВНИЕ