Важливо UA

Ось так виробляють молоко з технічного масла, українські фахівці запевняють, що все далеко не так критично і пийте «на здоров’ячко»

Вітчизняне молоко вже наробило скандалу у Великій Британії.

Молоко з Рівненщини опинилось у центрі скандалу після того, як британські ЗМІ поширили інформацію з кількох лабораторій про те, що ТСН перевірила молоко, про перевищення рівня радіації у якому повідомило британське ЗМІ рівень радіоактивного забруднення рідини вп’ятеро перевищує норму. Натомість українські фахівці запевняють, що все далеко не так критично, йдеться в сюжеті

Сергій Мурдза випасає майже 40 корів на пасовиську села Переходичі. До білоруського кордону тут рукою подати, а от до обласного центру їхати аж три години.

Роботи в селі немає, найголовніші годувальниці – рогата худоба. «Всі тримають худобу, всі вживають молоко», — каже місцевий житель. Зоною радіактивного забруднення це село, як і сусідні райони, стало після аварії на Чорнобильській АЕС.

Нині там щочетверта проба харчів не відповідає нормам, а вміст цезію в молоці вчетверо більший, ніж належить – такі дані наводять лабораторії університету Ексетера та Українського інституту сільськогосподарської радіології.

Джерело

Добавить комментарий

НЕДАВНИЕ