“У вас кондуктора побили у Львові за російську мову. Буквально сьогодні”: Скабеєва розповіла чергову страшилку про терор в Україні

В ефірі програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1» скандальна російська пропагандистка Ольга Скабеєва озвучила відірвану від реальності інформацію, що нібито в Україні б’ють людей через те, що вони говорять російською мовою, повідомляє replyua.net.

Відзначимо, що приводом для цієї маячні став виступ українського громадського діяча Гордія Бєлова, який запевнив, що в Україні ніхто не забороняв російську мову в повсякденному житті.

«Ми вам наводимо приклад: діти в школах можуть на перерві розмовляти російською, починається урок – далі санкції, за використання російської мови. На жаль, «нацики» українські вже зараз вводять санкції проти тих, хто використовує російську мову в повсякденному житті. У вас кондуктора побили у Львові за те, що вона не змогла українською відповісти на питання одного з пасажирів! Буквально сьогодні вранці!», – з істерикою відповіла Ольга Скабеєва.

На відео виступ Гордія Бєлова з 7.20:

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *