Важливо UA

«Ви запитаєте мене: Що ми можемо зробити для панування любові в усьому світі? Я відповім» — промова українки на конкурсі краси зачепила весь світ

Українка Сніжана Танчук виступила зі зворушливою промовою на конкурсі краси Miss Grand International 2017. Дівчина боролася за звання найкрасивішої, в своїй промові вона згадала про війну в Україні.

Українка Сніжана Танчук потрапила в топ-10 найкрасивіших дівчат планети за підсумками конкурсу Miss Grand International 2017, фінал якого відбувся 25 жовтня у В’єтнамі. Коли дівчина виголошувала промову, зал вибухнув оваціями і привітав львів’янку стоячи.

“Заради чого ми воюємо? Навіщо людям потрібна кров? Нам потрібно об’єднатися і вистояти до кінця, щоб зупинити зло, яке входить в наші серця! Ви запитаєте мене: “Що ми можемо зробити для миру, процвітання і дружби, які нам так необхідні?” У моїй країні четвертий рік йде війна! Для України цей жахливий час! Не минає і дня, щоб я не думала про те, як зупинити насильство! і зараз я б хотіла сказати, не як учасниця міжнародного конкурсу краси, а як майбутня мати: “Зупиніть війну! Зупиніть насильство! Я хочу, щоб наші діти народжувалися під мирним небом і ніколи не чули слова “війна”, – сказала Танчук.

“Ви запитаєте мене:” Що ми можемо зробити для панування любові в усьому світі? “Я відповім:” Ми повинні ще більше любити і поважати один одного більше! “- додала власниця титулу” Королева України-2017 “. Переможницею конкурсу Miss Grand International 2017стала Марія Хосе Лора з Перу.

Джерело

Добавить комментарий

НЕДАВНИЕ